Výživové poradenstvo

Táto naša činnosť završuje uzavretie kruhu zdravia v našom štúdiu. Pomocou LPG ošetrení tela dosiahnete výraznú zmenu na obvodoch tela v centimetroch. Ak si klient želá upraviť svoje miery aj v kilogramoch, toto si vyžaduje aj zmeny v stravovaní.

To, ako vyzeráme a ako sa cítime nie vždy odráža naše zdravie. Ak si aj pripustíme, že máme nejaké to kilečko naviac, obyčajne nás k zmene donútia skôr  estetické dôvody, ako zdravotné.  Málokto tuší, koľko tuku v tele je ešte v poriadku a čo už nie je v poriadku.

Ženy Muži
Fyziologicky dôležité množstvo tuku 10 – 13 % 2 – 5 %
Profesionálny športovec 14 – 20 % 6 – 13 %
Profesionálny športovec 25 – 31 % 18 – 24 %

Nie vždy priberáme z dôvodu nevhodnej stravy alebo veľkosti  zjedenej porcie. A nedá sa paušalizovať, že priberáme, lebo nám nesedia športové aktivity.

Každý z nás hľadá svoju cestu a skúša všetko možné, vrátane rôznych výživových smerov a odporúčaní. Každému sa páči niečo iné, niečo iné nám chutná,…  Som toho názoru, že naše stravovanie by nemalo podliehať módnym trendom, ale mali by sme vedieť, čo nášmu telu prospieva a prečo a čo nám neprospieva a tiež prečo. Zamyslite sa, čo vo Vašom jednalničku prevláda. Aké chute preferujete, spôsob prípravy jedla, kde sa stravujete, …  Ak neviete, ako by ste sa mali stravovať, či schudnúť, príďte sa s nami porozprávať. Pre tých netrpezlivých a zaneprázdnených, či tých, ktorí ste vyskúšali už takmer všetko, skúste s nami KetDiétu – máš bielkovinový program. Pre tých, ktorí sú otvorení aj iným stravovacím možnostiam, ponúkame výživové odporúčania s receptami na rýchlu prípravu jedál a povedieme Vás na Vašej ceste ako schudnúť.

Počas programu sa naučíte postupne do jedálnička zaraďovať iné – nové potraviny a pripravovať ich iným – novým spôsobom. Naučíme vás, čo robiť, ak ručička na váhe pomaly začína stúpať. Po celý čas programu a aj po jeho ukončení je vám k dispozícií výživový poradca, ktorý vás sprevádza jednotlivými fázami  a podporuje vaše kroky k želanému výsledku.