Kozmetické ošetrenie tela

Detektor celulitídy

Umožňuje presne lokalizovať príznaky celulitídy a oblasti, ktoré vyžadujú zvýšenú pozornosť a intenzívnu starostlivosť. Jednoduché, rýchle, hygienické, neinvazívne riešenie detekcie celulitídy.

Program EASY SLIM - zoštíhlenie pomocou bandáží

Tento program priamo nadväzuje na výsledky detektoru celulitídy. Telové bandáže pôsobia proti lokálne nahromadenému tuku, odvodňujú a spevňujú tkanivo. Ideálne sú na redukciu celulitídy, uvoľnenú a ochabnutú pokožku a odstránenie prebytočnej vody. Ideálne v kombinácií s LPG ošetrením tela zameraným na celulitídu.

Program je individuálne zostavený pre každú klientku, podľa jej požiadaviek. Ide o kúru 4 – 5 ošetrení, ktoré môžeme zamerať na zoštíhlenie, hydratáciu, spevnenie pokožky, odvodnenie a celulitídu.

BODY SLIM a SLIM LEGINY

Obidva výrobky sú určené na každodenné nosenie s jedinečným vláknom DERMOFIBRA – s organickými kryštálmi, ktoré majú blahodarný vplyv na organizmus. Teplom stimulované kryštály uvoľňujú unavené svaly, zlepšujú mikrocirkuláciu a metabolizmus. Vďaka odvodňovaciemu účinku zlepšujú vzhľad pokožky, redukujú celulitídu a formujú postavu. Na svoje aktívne pôsobenie nevyžadujú použitie ďalších účinných látok.  Sú pohodlné na nosenie po celý deň a nestrácajú svoje vlastnosti opakovaným praním. Treba ich nosiť však opatrne, dávať pozor na dlhé nechty a drsný povrch, aby sa materiál nepoškodil.

SLIM LEGINY

Majú anticelulitídny, zoštíhľujúci, odvodňujúci účinok, ktorý sa aktivuje telesným teplom. Teplo zároveň pomáha uvoľneniu boľavým a unaveným nohám, zlepšujú mikrocirkuláciu a  stav celulitídy.

BODY SLIM

Majú zoštíhľujúci a formujúci účinok. Pomáhajú zmenšiť obvod brucha a zoštíhlenie pásu.

Telové náplaste

Sú inovatívne hydrogelové náplasti určené na redukovanie tukových vrstiev v oblasti brucha, bokov a pásu.  Náplasti zaručujú postupné uvoľňovanie účinných látok až 8 hodín po aplikácií.

Odporúčame používať dvakrát za týždeň na noc.

MEZOTERAPIA vybraných partií tela

Na zjemnenie strií a odstránenie lokálneho tuku. Ihličkami sa aplikuje koktejl účinných látok do pokožky na ošetrované partie ako sú zadok, stehná, boky, brucho, kolená, paže, ruky.

Odporúčame: 4 ošetrenia s odstupom 6 – 8 týždňov.

Objednanie

Pre objednanie prosím vyplňte objednávkový formulár nižšie. Preferovaný čas a dátum je iba orientačný. Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.