Kozmetické ošetrenie tváre

Mezoterapia

Predstavuje vpravovanie účinných látok do pokožky ihlou. Výsledný efekt je svieža, rozžiarená, omladená a hydratovaná  pleť. Klientky majú obyčajne rešpekt pred ihlami. Pre dosiahnutie optimálneho výsledku používame pero so 42 ihlami alebo 5D s NANO ihličkami. Sú takmer bezbolestné a výhodou je, možnosť ošetriť miesta, ktoré sa pri bežnej mezoterapii neošetrujú, ako krk, dekolt, spadnuté viečka a kruhy pod očami.

Špeciálne ošetrenie – vlasová mezoterapia

Je jednou z najúčinnejších metód riešenia vypadávania vlasov, kedy sa mikroihličkami aplikujú účinné látky priamo do pokožky na stimuláciu vlasových folikulov a následný rast vlasov.  Po kúre budete mať zdravé a husté vlasy, zlepší sa prekrvenie vlasovej pokožky, jej hydratácia a obmedzí sa tvorba lupín, svojim vlasom a pokožke dodáte chýbajúce živiny.

Chemický peeling

Táto metóda je skutočne zázračná a klientmi je vyhľadávaná. Ošetrenie spočíva v aplikácií chemických látok na pokožku.  Ich pôsobením sa odlúči povrchová vrstva kože, nasleduje proces hojenia, kedy sa stará pokožka nahrádza novou, ktorá má obnovenú štruktúru, vyrovnaná a jemnejšia, farebne ju zjednotí, oživí, omladí, zjemní drobné jazvičky po akné a pigmentové škvrny .

Green peel

Je prírodný peeling  zmesou vybraných bylín, ktoré účinkujú  vo vnútri pokožky. Stimuluje krvný obeh, metabolizmus a pokožku obnoví prirodzeným spôsobom za 5 dní. Receptúra byliniek sa používa viac ako 60 rokov. Zlepšuje kvalitu pokožky a rieši rôzne problémy pokožky.

Možnosti ošetrenia

Fresh up peeling

Najjemnejší peeling, pokožka je stimulovaná k obnove a zostáva svieža. Vhodný na unavenú a mdlú pleť.

Energy peeling

Stredný peeling na vitalitu a regeneráciu pleti. Stimuluje krvný obeh a metabolizmus buniek, čo vedie k zlepšeniu štruktúry pokožky. Vhodný na vrásky, pigmentácie, rozšírené póry, nerovnosti a nečistoty pleti.

Classic peeling

Silný peelingový efekt, pokožka sa môže šúpať. Zamerané ošetrenie na celkovú obnovu pokožky. Vhodný pri silnom znečistení pleti, na hlboké vrásky, rozšírené póry, ochabnutú pokožku, nerovnosti, jazvy, pigmentácie. Nutné sú obmedzenia, domáca a následná starostlivosť v salóne.

Objednanie

Pre objednanie prosím vyplňte objednávkový formulár nižšie. Preferovaný čas a dátum je iba orientačný. Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.