Neinvazívna liposukcia ultrazvukom

Ošetrenie tela ultrazvukom s elektrostimuláciou

Naše nové ošetrenie Vám predstavujeme ako NOVINKOU na SLOVENSKU.

Ošetrenie prístrojom WAVESHAPE 3.0 predstavuje inovatívny prístup k modelovaniu postavy, riešeniu celulitídy, lokálneho tuku, spevnenia pokožky a svalov,  odvodnenia tkaniva a relaxu. Prístroj má pevné  doštičky, ktoré sa pripevňujú na pokožku a súčasne  využívajú dva rôzne druhy energie – ultrazvuk  a mikroprúd ( elektrostimuláciu ). Táto kombinácia účinne redukuje podkožný tuk, celulitídu, zabraňuje hromadeniu tekutiny v tele a zlepšuje elasticitu kolagénových vlákien, zlepšuje svalový tonus a odvádza toxíny z tela, navracia pokožke pružnosť a pevnosť.

ULTRAZVUK  uvoľňuje toxíny a triglyceridy, ktoré sa vylúčia lymfatickým systémom z tela. Zvyšuje rýchlosť metabolických reakcií a mikrocirkulácie.

ELEKTROSTIMULÁCIA  predstavuje druh pasívneho cvičenia na odbúranie podkožného tuku, zlepšenie svalovej hmoty a zvýšenie metabolizmu bunky, zlepšenie mikrocirkulácie, čo má za následok lepšie okysličenie tkaniva, absorbuje tekutinu – čím sa z tkaniva odvádza prebytočná voda, ktorá spôsobuje opuchy, zlepšenie tonizácie  pokožky, ktorá stráca pomarančový vzhľad a redukuje celulitídu.

Hlavné efekty ošetrenia

Prístroj ponúka programy, ktoré môže obsluha ľahko upravovať,  a tým ošetrenie prispôsobiť konkrétnym potrebám klienta. Vhodné je absolvovať 10 – 12 ošetrení ako ucelenú kúru, 2x do týždňa. Potom je nevyhnutná pauza cca 2 mesiace.

Dĺžka LPG ošetrenia

Cena ošetrenia

  • Ošetrenie tela ultrazvukom s elektrostimuláciou 45 €

Aké partie je možné ošetrovať ?

Na zvýšenie účinku ošetrenia odporúčame špeciálne bandáže na cielené problémy, ktoré podstatne urýchlia viditeľné výsledky.

Ošetrenie bandážami

Lákavou a zaujímavou zložkou  ošetrení  WAVESHAPE  je kombinácia  ošetrenia s AROSHA bandážami. Cieľom je dostať aktívne látky obsiahnuté v bandážach hlboko do kožného tkaniva a tým urýchliť požadovaný výsledok ošetrenia.

Ide o jednorazové profesionálne  telové zábaly, ktoré pôsobia na odvodnenie, detoxikáciu, redukciu tuku, celulitídy a spevnenie pokožky.

Tieto ošetrenia je výborné absolvovať ako program 4 – 6 ošetrení  1 – 2-krát za týždeň.  Ideálny program by mal začať DETOXIKÁCIOU, prípadne – podľa potrieb klientky aj ODVODNENÍM. Následne  absolvovať 4 cielené ošetrenia zamerané na konkrétny problém, alebo ich kombináciu. Program je individuálne zostavený pre každú klientku, podľa jej požiadaviek a potrieb. 

PRIEBEH OŠETRENIA  pozostáva z viacerých krokov.  Ak ide o celulitídu – DETEKTOROM CELULITÍDY  zisťujeme  stav, stupeň a lokalizáciu problému. Klientku  odmeriame a následne sa vykonáva samotné ošetrenie.  Ako prvý krok je prekrvenie  pokožky, následne  pokožku dôkladne  vyčistíme a  zbavíme prebytočného mazu, nanesú sa účinné látky a následne sa bandážuje. Na aplikované bandáže sa pripevnia doštičky prístroja WAVESHAPE a pomaly sa spúšťa ošetrenie – elektrostimulácia a ultrazvuk. Nastavujú sa indivudúálne, podľa pocitu klientky.

Vyberte si jeden z našich programov

DETOX

Program na celkovú detoxikáciu a okysličenie tela.

Rieši problémy

Účinky

Dĺžka ošetrenia

Cena ošetrenia je 40 €

DRAIN

Intenzívny odvodňujúci program.

Rieši problémy

Účinky

Dĺžka ošetrenia

Cena ošetrenia je 40 €

FIBROCEL

Program zameraný na pokročilú celulitídu.

Rieši problémy

Účinky

Dĺžka ošetrenia

Cena ošetrenia je 44 €

LIPOFIT

Program na liečbu lokálneho tuku na bruchu a s tým súvisiace nedokonalosti.

Rieši problémy

Účinky

Dĺžka ošetrenia

Cena ošetrenia je 44 €

FIBROCEL

Program zameraný na pokročilú celulitídu.

Rieši problémy

Účinky

Dĺžka ošetrenia

Cena ošetrenia je 70 €

Objednanie

Pre objednanie prosím vyplňte objednávkový formulár nižšie. Preferovaný čas a dátum je iba orientačný. Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.