Kozmetické ošetrenie

Kozmetické ošetrenie v salóne je vhodný a vítaný doplnok na podporu a udržanie výsledkov ENDERMOLOGIE – LPG ošetrení tela a tváre. Kozmetikou a domácou starostlivosťou sa výrazne predĺži výsledok omladenia a spevnenia a nezanedbateľne sa zvýši zdravie pokožky. 

Kozmetické ošetrenie tváre

Kozmetické ošetrenie tela​

Používaná kozmetika

Kozmetika Diego dalla Palma PROFESSIONAL

Kozmetická značka Diego dalla Palma vznikla spojením  skúseností, výskumu a vývoja v odvetví kozmetologie a estetiky v Taliansku v 60. rokoch.

Prečo sme si vybrali túto značku?

Má skvelú formulu 51 + 3 HYALU KOMPLEX, ktorý zaručuje vysoký efekt ošetrení, naštartovania správnej funkcie  pleti, pre zaistenie a udržanie krásy pleti

Kozmetika je klinicky testovaná dermokozmetika

Výrobcovia kozmetiky dbajú o Vaše zdravie a ochranu prírodného prostredia.  Produkty sú bez parabénov, minerálnych olejov, ťažkých kovov a obsahujú aktívne látky najvyššej kvality.

Čo je to exkluzívna formula 51 + 3 HYALU COMPLEX ?

Je to srdce všetkých produktov. Obsahuje 20 amino kyselín, 16 vitamínov, 6 stopových prvkov a minerálov, 3 nukleónové kyseliny, 4 ceramidy, 2 bunkové protektory, 3 rôzne molekuly kyseliny hyaluronovej.

NAŠE ODPORUČENIE pre správnu domácu starostlivosť:

Každý deň (ráno a večer)

2x Mesačne

Kozmetické línie kozmetiky Diego dalla Palma PROFESSIONAL​

SOOTHING

línia určená pre citlivú pleť a pleť s kuperózou. Prípravky znižujú podráždenie, výskyt začervenania, poskytujú pokožke úľavu a obmedzujú zápal a bolesť. Majú veľmi dobrú znášanlivosť a poskytujú ochranu proti vonkajším vplyvom. Prípravky sú vhodné aj pre onkologických pacientov, neobsahujú ťažké kovy a sú neparfémované.

MOISTURISING

línia určená na dehydrovanú až suchú pleť. Produkty majú hydratačné, vyplňujúce a anti-agingové účinky. Sú vhodné pre všetky typy pleti a vekové kategórie. Spomaľujú proces starnutia, poskytujú úľavu a výživu dehydrovanej a suchej pleti. Výsledkom je výborne hydratovaná a spevnená pleť s vitálnym a mladistvým vzhľadom.

CLEANSING

línia určená na hĺbkové čistenie pleti, zvyšuje bunkovú vitalitu vďaka špeciálnym aktívnym látkam, ktoré podporujú detoxikáciu a obnovu buniek. Pleť je pripravená na regeneráciu a revitalizáciu.

ICOON TIME

línia určená na intenzívnu Anti-Agingovú starostlivosť, redukciu vrások a spevnenie pokožky. Produkty sú obohatené o zlato, striebro, platinu. Línia vyhovuje každej pleti .

AKTÍVNE SÉRA

línia určená na doplnenie každodennej starostlivosti o pleť. Vhodné na unavenú, zašednutú pleť, proti známkam starnutia, na obnovu pevnosti a vitality pleti.

SKIN MAP

línia určená na cielenú starostlivosť pleti a očného okolia. Rieši začervenania, spevnenie, prejasnenie pleti, antioxidačný a matujúci účinok.

SUN

línia určená na ochranu pokožky tela a tváre pri a po slnení. Produkty sú zamerané na spomalenie starnutia spôsobené slnkom, hydratujú, upokojujú a vyživujú pokožku. Vhodné aj pre citlivú, detskú, zrelú pleť. Bezpečné sú aj na tetovanie.

FILLIFT

línia určená na účinné vyplnenie a vyhladenie hlbokých vrások. Produkty pokožku spevňujú a pomáhajú prirodzenej obnove pleti.

Kozmetika AROSHA

Za značkou SROSHA stojí Talianska spoločnosť s 10-ročnou históriou, ktorá v sebe spája vedu a krásu. Aby sa dosiahol čo najlepší výsledok pre klienta, pracuje sa s metódou

1. RESET

znamená čistenie – okysličenie – detoxikovanie pokožky, čím sa pokožka pripraví na lepšie vstrebávanie aktívnych látok nasledujúceho ošetrenia.

2. OBNOVENIE

navrhnutá tak, aby poskytla pokožke potrebné ochranné prvky predtým, ako sa pristúpi k riešeniu konkrétnych nedokonalostí.

3. ÚTOČENIE

znamená ošetrenie samotnej nedokonalosti pokožky, kedy je počas ošetrenia pokožka pripravená redukovať nedokonalosti a aby sa dosiahol požadovaný výsledok.

4. ZOSILNENIE

ako dodatočná starostlivosť, kedy sa požadované výsledky ošetrenia v salóne podporia domácou starostlivosťou a výsledky sú dlhšie udržateľné.