O nás

Štúdio Esthe Beauty Trenčín

Našou snahou je priniesť komplexné služby klientom v oblasti skrášľovania. Ide o  prepracovaný systém zameraný na telo a tvár. U nás nájdete služby zamerané na detoxikáciu organizmu, zoštíhlenie, spevnenie, modelovanie postavy, vyhladenie pokožky, relax, odstránenie celulitídy pomocou LPG ošetrení tela. Prínosom pre Vás je  odstránenie povrchových tukových vrstiev a odstránenie opuchov na tele. LPG ošetrenie tváre sa zameriava na oblasti tváre, krku, dekoltu, poprsia a ruky. Ošetrením sa pokožka výrazne spevňuje, omladzuje, redukujú sa vrásky na tvári, v oblasti očí a úst, dochádza k zlepšeniu tonusu pleti. Služby sú doplnené kozmetickými procedúrami tela a tváre na zvýšenie účinku LPG ošetrení.  Aby boli Vaše výsledky čo najúčinnejšie a boli ste maximálne spokojné/-í, ponúkame Vám výživové poradenstvo zamerané na redukciu hmotnosti, prípadne úpravu stravovania. Bielkovinový diétny program je určený klientom, ktorý chcú rýchle výsledky a nemajú časový priestor na pravidelné varenie a pohybové aktivity.

Našou prioritou je spokojná klientela a maximálna kvalita poskytovaných služieb

Naše motto:

ZDRAVIE – KRÁSA – VITALITA

Tím Esthe Beauty

Náš tím

Katarína Drevenáková, Ing

LPG ošetrenia ma zaujali svojim prirodzeným spôsobom fungovania, ktorý pokladám za unikátny. To ma ďalej priviedlo k zdravej výžive a životnému štýlu. Uponáhľaná doba v ktorej žijeme, mi ukázala význam pravidelného relaxu. Aby bol celý ponúkaný program komplexný, poskytujeme aj kozmetické služby. Hoci som vyštudovala ekonómiu, práve kozmetika sa stala pre mňa srdcovou záležitosťou, pre ktorú som neváhala zavesiť na klinec svoju pôvodnú profesiu..

Jarmila Lorencová

V štúdiu Esthe Beauty pracujem od roku 2017. LPG ma zaujalo svojimi výsledkami a tým, že sú ošetrenia k ženskému telu veľmi šetrné a príjemné. Kozmetika je pre mňa dar, za ktorý som vďačná a som veľmi rada, keď sú naši klienti spokojní. Mám túto prácu rada a verím, že je to cítiť.