LPG Ošetrenie

LPG Ošetrenie - Endermologia

ENDERMOLOGIA  je prístrojové ošetrenie, ktoré v sebe spája technológiu vákua, valčekov a klapiek. Je to bezbolestná  mechanická stimulácia buniek, ktoré aktivuje a oživuje ich prirodzenú aktivitu.  Táto technológia je patentovaná a patrí k najefektívnejším, neinvazívnym spôsobom riešenia celulitídy a redukcie podkožného tuku.  Ošetrenia sú vhodné pre každého, kto chce dobre  vyzerať.  Ide o program dlhodobej starostlivosti o seba. Jednotlivé  ošetrenia sú šetrné a pre telo prirodzené.

Prístroj – Cellu M 6 Alliance má množstvo ochranných prvkov, ktoré kontrolujú celú procedúru a tým aj jej efektivitu.

LPG Ošetrenie tela

Hlavné efekty ošetrenia

LPG ošetrenie tváre

Hlavné efekty ošetrenia

Prečo LPG ošetrenie ?

Pre všetkých

Pre ženy aj mužov a všetky vekové kategórie.

Okamžité účinky

Hneď pocítite príval energie a relaxačný účinok. Omladenie na tvári je viditeľné po 1. ošetrení, zoštíhlenie na tele po 3. ošetrení.

Programy na mieru

Podľa potrieb klientov sa volia ošetrované partie, čas a programy ošetrenia.

Viditeľné výsledky

Zohľadnenie individuálnych potrieb klientov a presné zacielenie na problémové partie tela so špeciálnym zameraním na spevnenie, zoštíhlenie a liečbu celulitídu a opuchov.

Bezbolestné a prirodzené telu

Ošetrenie je príjemné, bez skalpelu, bez chemických produktov, bez injekcií, bez vedľajších účinkov.

Prepojenie so špičkovou technológiou

Francúzsky prístroj poslednej generácie Alliance, ktorý v sebe spája inováciu valčeka, klapky a inteligentnej hlavice, aby bolo ošetrenie presne podľa potrieb klientov.

LPG Ošetrenie rieši aj tieto problémy

Vrásky pod očami

Poradíme vám ako odstrániť vrásky pod očami. 

Odstránenie tuku z brucha

Poradíme vám, ako odstrániť tuk z burška. 

Opuch nôh

Poradíme vám ako sa zbaviť opuchu nôh.

Spevnenie prsníkov

Poradíme vám, ako spevniť prsníky. 

Detoxikácia organizmu

Poradíme vám ako na detoxikáciu organizmu.

Citlivá pokožka

Poradíme vám, ako sa starať o citlivú pokožku. 

Odstránenie celulitídy

Poradíme vám, ako zjemniť celulitídu.

Často kladené otázky k LPG ošetreniu

Je to prístrojové ošetrenie tela a tváre francúzskou technológiou LPG. Predstavuje  viaceré na seba nadväzujúce neinvazívnych procedúry, ktoré sú prirodzené pre telo a pokožku. Ide o ošetrenie s viditeľnými výsledkami už po prvých sedeniach.. Telo sa formuje, celulitída mizne a pokožka sa vyhladzuje. Kontúry tváre sú výraznejšie, pevnejšie a vrásky vyhladené. Klient relaxuje a cíti sa plný energie.

Vybrať si môžete LPG ošetrenie telo (Lipomassage), alebo  tvár ( Liftmassage ).

Ošetrované partie tela – ošetrujeme stehná ( predné, bočné, zadné, vnútorné ), lýtka, kolená, boky, sedacie svaly ( zadok ), brucho, horné končatiny – paže a chrbát .

Ošetrované partie tváre – čelo, líca, oči, ústa, kontúry tváre, krk, dekolt, poprsie a ruky – chrbát ruky.

Základné LPG ošetrenie tela trvá 40 minút a LPG ošetrenie tváre 30 minút. Jednotlivé LPG ošetrenia sú časovo variabilné a prispôsobené potrebám klienta.

Ošetrenia tela a tváre môžete absolvovať kedykoľvek v priebehu roka. Obzvlášť vhodné je absolvovať ošetrenie tela pred letom, keď sa chystáme do plaviek a chceme vylepšiť svoje krivky, alebo pred významnou udalosťou v živote ako je svadba, ples, stužková… Ošetrenie tváre doporučujeme hlavne po lete kvôli regenerácii pleti po opaľovaní, ale tiež pred významnými udalosťami, kedy chceme vyzerať mladistvo, sviežo a bez známok stresu. Vhodné sú tiež po náročných obdobiach, či regenerácii po športových výkonoch. Na omladenie, osvieženie a spevnenie pokožky sú ošetrenia vhodné počas celého roka.