LPG Ošetrenie tela - lipomassage

LPG Ošetrenie tela

Hlavné efekty ošetrenia

Dĺžka LPG ošetrenia

K ošetreniu je nutný overal, ktorý si môžete zakúpiť alebo zapožičať na 10 ošetrení. 

Cena ošetrenia

  • LPG ošetrenie tela - 40 minút 42 €

Výsledný efekt ošetrenia

Zlepšenie tkanivovej pružnosti, vyhladenie, spevnenie, zoštíhlenie a zmenšenie objemu ošetrovanej oblasti tela.

Aké partie je možné ošetrovať ?

Možnosti ošetrenia

Estetické ošetrenie

Je zamerané na formovanie postavy, redukciu celulitídy, zoštíhlenie, popôrodné ošetrenie – spevnenie povolenej pokožky,

Relaxačné ošetrenie

Je zamerané na unavené a ťažké nohy, relaxačná a proti stresová masáž

Fitnes ošetrenie

Je zamerané na vyrysovanie svalov, zahriatie svalov pred tréningom a rekonvalescencia svalov a strečing po tréningu

Lymfatické ošetrenie

Je zamerané na rozprúdenie lymfy a redukciu opuchov.

Prečo LPG ošetrenie tela ?

Účinná pomoc pri formovaní postavy

Bez vedľajších účinkov

Dlhodobé spevnenie pokožky

Výrazná redukcia celulitídy

Viac energie

Dobrý pocit a relaxácia

Výsledok štúdie

o 71 %

pevnejšia
pokožka

3 - 5 cm

štíhlejší
pás

o 67 %

vyhladenie
celulitídy

- 1

konfekčná
veľkosť

o 70%

odstránenie
lokálneho
tuku

Po 12. ošetreniach v priemere úbytok v obvode pásu – 5,2 cm, po 3 ošetreniach 67 % žien udávalo efekt vyhladenia pomarančovej pokožky, po 3 ošetreniach 71 % žien spevnenie svojej pokožky.

zhdroj: Štúdia DERMSCAN ENDERMOLOGIE 2016

Často kladené otázky k LPG ošetreniu

Účinok budete cítiť hneď pri ošetrení – príval energie, pocit uvoľnenia a relaxu, pokožka bude prekrvená a pociťujete jej vypnutie, spevnenie. Prvé účinky zmeny obvodu môžete na sebe pozorovať po štvrtom ošetrení, po šiestom ošetrení si aj vaše okolie všimne zmeny na vás. Vždy je to však individuálne, pretože výsledok závisí na vzájomnej spolupráci vás a LPG terapeuta.

LPG overal  je dôležitý nielen z pohľadu hygieny, ale aj na zníženie trenia hlavice prístroja na tele, chráni znamienka na tele, ale predovšetkým na zvýšenie účinku, kedy sa hlavica prístroja na povrch tela dôkladne prisaje a tým je masáž účinnejšia.

Množstvo LPG ošetrení závisí od stavu vašej pokožky, veku, starostlivosti o pokožku tela a tváre a od fyzickej aktivity. Vhodné je absolvovať minimálne 10 LPG ošetrení intenzívne. Následné LPG ošetrenia závisia od  vašej predstavy požadovaných výsledkov. My doporučujeme na udržanie získaných výsledkov udržiavaciu kúru – minimálne 1 LPG ošetrenie mesačne dlhodobo.

Ideálne je absolvovať LPG ošetrenia 1-2-krát za rok ako intenzívnu kúru, približne 10 – 15 – 20 ošetrení v krátkych intervaloch 2-3-krát za týždeň. Počet ošetrení závisí od stavu pokožky a jej reakcie na LPG ošetrenie. Potom na udržanie výsledku približne 1-krát za mesiac – udržiavaciu kúru.

Po intenzívnej kúre klient/ka dosiahne želané výsledky. Tieto výsledky časom oslabnú a na ich udržanie je vhodná práve udržiavacia kúra. Následne opäť intenzívna kúra podstatne zlepší výsledky prvej kúry a udržiavacia kúra ich následne zafixuje a umožní stále zlepšovanie výsledkov ošetrení a ich udržanie. Pretože LPG ošetrenia fungujú na telu prirodzenom princípe, dá sa to prirovnať cvičeniu vo fitnes: cvičíte – máte výsledky. Prestanete cvičiť, telo sa postupne navráti do pôvodného stavu.

Klientky obyčajne po absolvovaní intenzívneho LPG ošetrenia obliekajú oblečenie menšie o jednu konfekčnú veľkosť. Výsledky závisia od vzájomnej spolupráce klienta a LPG terapeuta. Tu treba však povedať, že LPG ošetrenie vie pracovať s centimetrami, ale nie s kilogramami. Naša prax ukazuje, že ženy vedia dať dole 3 – 4 cm v páse a 1,5 – 2 cm na stehnách.

Lymfatická masáž sa robí vždy ako prvé ošetrenie na začiatku LPG programu. Úlohou je naštartovať lymfatický systém, rozprúdiť ho, odviesť z tela toxíny a prebytočnú vodu, čím sa odstránia opuchy. Tým sa telo detoxikuje a následne sa rýchlejšie dostavia požadované výsledky.

Áno. LPG šetrenie je jedno z najúčinnejšie ošetrení, ktoré výrazne pomáha odstraňovať celulitídu.

Ak sú kŕčové žily nebolestivé a v počiatočnom štádiu, ošetrenie absolvovať môžete, ale upozornite na to personál. Ak sú však žily bolestivé a vypuklé, ošetrenie  pre Vás nie je vhodné. LPG ošetrenie tiež neodporúčane v krátkom čase po operácií kŕčových žíl,  iných častí tela je ošetrenie možné.

Objednanie

Pre objednanie prosím vyplňte objednávkový formulár nižšie. Preferovaný čas a dátum je iba orientačný. Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.