Je to koncept na seba nadväzujúcich neinvazívnych ošetrení, ktoré sú neagresívne a prirodzené k pokožke. Ide o rad ošetrení tela a tváre s viditeľnými výsledkami už po prvých ošetreniach. Telo sa formuje, celulitída mizne a pokožka sa vyhladzuje. Kontúry tváre sú výraznejšie, pevnejšie a vrásky vyhladené. Klient relaxuje a cíti sa plný energie.

Vybrať si môžete ošetrenie Endermologie – Telo (Lipomassage)  alebo ošetrenie Endermologie – Tvár ( Endermolift).
Lipomassage – ošetrujeme stehná, boky, sedacie svaly ( zadok ), celú časť brucha, horné končatiny – paže, chrbát a vlasovú časť hlavy.
Endermolift – ošetrujeme tvár, krk, dekolt, poprsie, ruky – chrbát ruky.

Výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení. Pre dosiahnutie trvalejších výsledkov  je účinné ošetrovanie tváre v pravidelných intervaloch. Kontúry tváre budú výraznejšie a pevnejšie, jemné a hlboké vrásky vyplnené zvnútra, pleť je mladistvá a má zdravý tón.

Účinok ošetrenia je individuálny. Závisí od typu  pokožky a jej reakcie na LPG masáž. Prvé ošetrenie je viditeľné ihneď a účinok trvá približne jeden deň, ale už po 6-8 ošetreniach  bude účinok viditeľný 1 – 2 mesiace. Toto je všeobecná informácia, pretože toto ošetrenie závisí od stavu vašej pokožky a jej schopnosti prirodzenej obnovy.

Overal sa používa pri ošetrení tela. Je dôležitý nielen z pohľadu hygieny, ale aj na zníženie trenia hlavice prístroja na tele, ochranu znamienok na tele, ale predovšetkým na zvýšenie účinku, kedy sa hlavica prístroja na povrch tela dôkladne prisaje a tým je masáž účinnejšia.

Ošetrenia tela a tváre sú vhodné kedykoľvek v priebehu roka. Ale obzvlášť vhodné je absolvovať ošetrenie tela pred letom, keď sa chystáme do plaviek a chceme vylepšiť svoje krivky, alebo pred významnou udalosťou v živote ako je svadba, ples, stužková… Ošetrenie tváre je výborne napríklad po lete na regeneráciu pleti po opaľovaní, ale tiež pred významnými udalosťami, kedy chceme vyzerať mladistvo a sviežo, bez známok stresu. Vhodné sú tiež po náročných obdobiach či športových výkonoch na regeneráciu.

Množstvo ošetrení závisí od stavu pokožky, používanej kozmetiky na tvár, telo od fyzickej aktivity a množstva pôrodov u žien. Vhodné je absolvovať minimálne 10 ošetrení intenzívne. Následné ošetrenia závisia od Vami požadovaných výsledkov.

Vhodné je absolvovať ošetrenia 1-2-krát za rok ako intenzívnu kúru, približne 10 – 15 – 20 ošetrení v krátkych intervaloch 3 – 2-krát za týždeň. Počet ošetrení závisí od stavu pokožky a jej reakcie na ošetrenie LPG. Potom na udržanie výsledku 2-krát za mesiac – udržiavaciu kúru.

Po intenzívnej kúre klient/ka dosiahne želané výsledky. Tieto výsledky časom oslabnú a na ich udržanie je vhodná práve udržiavacia kúra. Následne opäť intenzívna kúra podstatne zlepší výsledky prvej kúry a udržiavacia kúra ich následne zafixuje a umožní stále zlepšovanie výsledkov ošetrení a ich udržanie.

Obyčajne klienti po absolvovaní intenzívneho ošetrenia obliekajú oblečenie menšie o jednu konfekčnú veľkosť. Ale výsledky závisia od vzájomného sa snaženia terapeuta aj klienta.

14-denný EXPRESS SLIMMING CONCENTRATE ( koncentrát na extra rýchle chudnutie a detoxikáciu ) pomáha pri redukcií hmotnosti. Efektívne modeluje postavu a cielene pôsobí proti celulitíde, je určený pre ženy aj mužov, ktorí požadujú: rýchle spaľovanie tukov, zníženie telesného tuku a zvýšenie objemu svalovej hmoty, účinný v boji proti celulitíde a na zdokonalenie kriviek svojho tela tým, že zmenia uložený tuk na energiu. Významne pomôže pri detoxikácií vášho organizmu.

Lymfatická masáž sa robí vždy na začiatku cyklu ošetrení ako prvé ošetrenie. Úlohou je naštartovať lymfatický systém a rozprúdiť ho. Týmto ošetrením sa darí odstrániť opuchy a z tela sa rýchlejšie odvádzajú toxíny. Klienti sa cítia „ľahšie a uvoľnene“, akoby mali viac energie.

Ošetrenie prístrojom LPG Endermologie – Telo, je najúčinnejšie ošetrenie, ktoré výrazne pomáha odstraňovať celulitídu.

Ak sú kŕčové žily nebolestivé a v počiatočnom štádiu, ošetrenie absolvovať môžete, ale upozornite personál. Ak sú však bolestivé a vypuklé, ošetrenie nie je pre Vás vhodné. Tiež nie je vhodné aj v krátkom čase po operácií kŕčových žíl. Ošetrenie iných častí tela je možné.

Najčastejšie je spolupráca vhodná, ak sa vám dlhodobo nedarí schudnúť alebo pribrať a po úspešnom znížení hmotnosti sa dostaví jojo efekt a opäť naberiete kilá späť. Výživový poradca vás vedie krok za krokom, poradí vám a kaučuje vás na vašej ceste, ktorá môže byť dlhodobý proces.

Bielkovinová diéta vás naučí správne sa stravovať a uvedomiť si energetickú hodnotu prijímaných potravín. Je určená predovšetkým  zamestnaným klientom, ktorým robí problém pravidelné  a racionálne stravovanie. Chudnutie je rýchlejšie, nehladujete a chudnete z tukov. Počas diéty sa stravujete špeciálnymi instantnými jedlami, ktoré vám presne doporučí výživový poradca.

Pre klienta s hmotnosťou 70 – 80 kg, v prvých 2 týždňoch je to minimálne cca 5% aktuálnej hmotnosti a viac. V praxi približne 4 – 6 kg. Potom sa úbytok hmotnosti pohybuje 1 – 1,5 kg za týždeň. Váš úspech závisí od vašej snahy dodržiavať diétne pravidlá a vytrvať. V praxi to môže byť reálny výsledok za cca 3 mesiace:
klient s hmotnosťou 70 kg môže mať cca 58 – 60 kg
klient s hmotnosťou 80 kg môže mať cca 64 kg.

Analýza tela vám povie, okrem iných dôležitých parametrov vášho tela, koľko máte svalov a tukov v tele v % a kg a ich vzájomný pomer. Ak chudnete, kontrolujete si, či chudnete správne a ubúdajú vám tuky a nie svaly alebo voda. Aktívni športovci zas vedia, koľko svalovej hmoty im tréningom pribudlo.