ZDRAVIE – KRÁSA – VITALITA

V našom štúdiu Esthe Beauty poskytujeme služby zamerané na zoštíhlenie, spevnenie, modelovanie postavy, vyhladenie pokožky a redukciu celulitídy pomocou metódy Endermologie – Telo. Zaujmavou novinkou je ošetrenie Endermologie – Tvár zamerané na pokožku tváre, krku, dekoltu, poprsia a rúk. Týmto partiám napomáha spevniť, omladiť, zredukovať vrásky či zlepšiť tonus pleti. Našou prioritou je spokojná klientela a maximálna kvalita poskytovaných služieb. Vytvárame podmienky aj na relaxáciu, tak v štúdiu ako aj pobytmi v jarnom a jesennom období, kedy je na organizmus kladená zvýšená záťaž.

„Našou prioritou sú spokojní klienti a maximálna kvalita
poskytovaných služieb.“

Tím Esthe Beauty

Drevenakova

Ing. Katarína Drevenáková

manažérka, výživová poradkyňa

K zdravej výžive a životnému štýlu ma priviedla uponáhľaná doba. Oslovili ma reklamy propagujúce takéto produkty. Vďaka nim som otvorila oči a začala s pomocou najprv svojej rodine, neskôr kamarátom a známym. Postupne sa okruh rozšíril do dnešnej podoby. Som členkou Aliancie výživových poradcov ČR a výživa je pre mňa radosť.

Endermológia ma zaujala svojimi výsledkami a tým, že je to prirodzená a neinvazívna metóda omladenia a skrášlenia. Venujem sa jej už od roku 2011.

Zdravie nie je všetkým, ale bez zdravia je všetko ničím. (Arthur Schopenhauer)
zdravý životný štýl, lyžovanie, plávanie, fotografovanie, zvieratká, knihy, kvety
+421 905 319 570

LPG terapeutky: Jarmila Lorencová, Mária Čerňanová

Máte otázky? Kontaktujte nás.