Každý z nás je individuálna osobnosť a zaslúži si osobitný prístup – prístup doslova ušitý na mieru. Aby bol prístup individuálny, výsledky nášho klienta čo najúčinnejšie a klient plne spokojný, na začiatku ho oboznámime, ako to u nás funguje. V prvom kroku sa porozprávame, zistíme čo Vás trápi a navrhneme postup spolupráce.

rozhovor

1. Vstupný rozhovor

Vstupný rozhovor spojený s predstavením štúdia, hľadanie spôsobu riešenia Vášho problému a konzultácia stravovacích návykov s cieľom redukcie hmotnosti (ak to potrebujete) alebo len prípadná úprava stravovania s cieľom tzv. racionálneho – zdravého stravovania.

váha

2. Prvé váženie

Vstupné váženie na prístroji InBody – komplexná analýza tela: váha, hmotnosť tukov, svalov, % tuku, množstvo vody v tele a kde sa zadržiava, množstvo minerálov a bielkovín, viscerálny tuk – oblasť brucha, pomer bokov a pásu. Zhodnotenie kondície a záver koľko máte napr. schudnúť z tukov, príp. pribrať na svaloch.

jedlo

3. Diétny program

S tými, ktorí požadujú rýchle výsledky, sa zmeriame na diétny – bielkovinový program s instantnými jedlami. Dĺžka programu bude závisieť od množstva kilogramov, ktoré chcete zredukovať.

úbytok váhy

4. Ošetrenie Endermologie - Telo

Už po 3-5 ošetreniach sú výsledky viditeľné v oblastiach, ktoré odolávali doterajším diétam aj cvičeniu. Ženy už po 10 ošetreniach obyčajne obliekajú šaty menšie o 1 konfekčnú veľkosť. Muži už po 1 týždni uťahujú opasok o 1 dierku. Ošetrenie je nebolestivé, relaxačné a klient má po ňom pocit vitality.

žena

5. Ošetrenie Endermologie - Tvár

Ošetrenie Endermologie – Tvár zamerané na prevenciu starnutia, spevnenie pokožky a vyhladenie vrások pre pocit mladosti a sviežosti. Ošetrujeme tvár, krk, dekolt, poprsie a ruky. Pokožka bude hladká, spevnená, rozžiarená, vrásky vyhladené.

kozmetika

6. LPG kozmetika

Na záver celého procesu aplikujeme špeciálnu kozmetiku na zvýšenie účinkov ošetrenia ako doplnok obidvoch ošetrení. Budete sa cítiť zrelaxovaní a vyzerať o niekoľko rokov mladšie.

Máte otázky? Kontaktujte nás!